miroslav sperka v

partner

tel3 nove +421 41 321 12 90

email3 povodneTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Miroslav Šperka je partnerom poradenskej skupiny V4 Group a zároveň konateľom v spoločnosti V4 Audit, s.r.o. v Slovenskej republike. V rámci skupiny V4 Group zastáva tiež funkcie štatutára v advokátskych kanceláriách V4 Legal ako aj spoločnostiach V4 Tax a V4 Account. Okrem toho pôsobí Miroslav ako advokát v Slovenskej republike a Českej republike a právny poradca v Poľsku.

Miroslav sa špecializuje na oblasť cezhraničných zlúčení, fúzií a akvizícií a s tým spojených daňovo-právnych otázok. Aktívna znalosť legislatívnych ako aj daňových otázok je predpokladom jeho výrazných negociačných schopností.

Miroslav je absolventom magisterského štúdia Právnickej fakulty (2006) a inžinierskeho štúdia na Ekonomickej fakulte (2008) Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Študoval tiež na University of London, kde získal titul Magister Legum (LL.M) v roku 2008.

Miroslav sa podieľa ako prednášajúci na viacerých odborných konferenciách a seminároch v Slovenskej republike, Českej republike a Poľsku.